image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Türkiye’den İngiltere’ye Uçuşlarda Kısıtlama!

Geçtiğimiz günlerde İngiltere Hükümeti, korona virüs salgınının artış hızına bağlı olarak ve virüsün mutasyona uğramış halinin yeniden tehlike oluşturmasına karşılık yeni alınan bazı önlemleri açıkladı.

Öncelikle Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından İngiltere’den Türkiye’ye olan uçuşların durdurulmasına karar verildiği açıklandı ve açıklama esnasında uçuşu olan kişilerin Türkiye’de kalacakları otel ya da evlerde kendilerini karantina kurallarına uygun şekilde izole edecekleri bildirildi.

Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları şirketleri ise geçici süreliğine Türkiye’den İngiltere’ye olan uçuşları durdurma kararı aldıklarını açıkladı. Bu noktada önümüzdeki tarihlerde Birleşik Krallık’a uçuşu olan kişilerin, biletlerinde bir hak kaybına uğramamak adına hava yolu şirketleriyle iletişime geçmeleri faydalı olacaktır.

Gelecek günlerde Birleşik Krallık’a bilet almayı düşünen kişilerin ise, güncel bilgiler doğrultusunda hareket ederek, durum netlik kazanıncaya kadar bilet satın almamalarını tavsiye ederiz.

Alınan geçici kararlarda değişikliğe gidildiğinde, güncel durumu CSS Legal olarak tüm sosyal medya hesaplarımızda ve web sitemizde duyuracağımızı önemle bildiririz.

Bu sayfa 1278 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler