image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Theresa May: Brexit 30 Haziran’a Ertelensin!

İngiltere Başbakanı Theresa May, hükümetin Brexit’i 30 Haziran'a ertelemek istediğini belirten bir mektubu Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk'a gönderdi.

theresa may

Theresa May, Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk'a Brexit’i 30 Haziran'a ertelemek istediklerini belirten bir mektup gönderdi. Theresa May, yazdığı mektupta daha önce iki kez parlamentoda reddedilen Brexit anlaşmasını bir kez daha milletvekillerinin oyuna sunmak istediğini dile getirerek bu oylamanın gerçekleşebilmesi için de AB'den erteleme için onay istedi. Ayrıca mektubunda Brexit'i 30 Haziran'dan daha ileri bir tarihe ötelememe sözü de veriyor.

Yarın başlayacak olan AB Liderler Zirvesi öncesi gerçekleşen Avrupa Komisyonu'nun haftalık toplantısında hazırlanan bir bilgilendirme notunda, AB liderlerinin Brexit konusunda iki seçeneği var: “Brexit'i 23 Mayıs'a öteleyen bir teknik erteleme” ya da “Bir yıldan daha uzun süreli bir erteleme”.

Brexit süreciyle ilgili İngiltere tarafında da AB tarafında da detaylar netleştikçe İngiltere vizesi başvurusu yapmayı düşünen ve halihazırda İngiltere’de olup başka başvurular yapacak olan müşterilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. İngiltere ve İngiltere vizesi ile ilgili en güncel gelişmelere CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek ya da Güncel Gelişmeler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İngiltere vizesi ve göçmenlik uygulamaları ile mevzuatında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 903 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler