image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!

CSS & Co Legal Services olarak Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Ramazan Bayramı

Birlik ve beraberliğimizi sürdüreceğimiz bir Ramazan Bayramını daha sizlerle paylaşmanın mutluluğu içindeyiz. Dostluk, barış ve muhabbetle kuracağımız sofralarımızda, huzur ve bereketin daim olmasını diliyoruz. Sofranızda yer alamasak da hayatlarınıza dokunduğumuzu biliyor, bu önemli görevde sizlere layık olabilmek için durmadan çalışıyoruz. CSS Legal ailesi olarak Ramazan Bayramınızı yürekten kutluyoruz.

“İngiltere vizesi başvuruları ne zaman yapılır?”, “Brexit ile ilgili son gelimeler nelerdir?”, “Ankara Anlaşması iptal edilecek mi?” gibi soruların cevaplarını Birleşik Krallık vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

2006 yılından beri CSS & Co Legal Services olarak İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekteyiz. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

Bu sayfa 906 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler