image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Kısıtlandırmasız Hayat Devam Ediyor!

Son günlerde tüm dünyada konuşulmaya başlanan ve hızla yayılan Omicron varyantı sonrası bazı Avrupa ülkeleri seyahat ve sokağa çıkma yasaklarını tekrar devreye soktu.

İngiltere’de ise hükümet, son günlerde vaka sayılarındaki hızlı artışı her gün şeffaf olarak halka duyurmakla beraber, hastaneye Omicron varyantı sebebiyle yatış oranının oldukça az olduğunu belirten analizler sunuyor. Bu sebeple halktan beklenen en önemli davranış, maske ve mesafe kurallarına dikkat edilmesi.

Başbakan Boris Johnson, her hafta yaptığı açıklamalarda, önceki kadar katı yasaklar koymak istemediklerini belirtirken, toplu buluşmalarda, aile ziyaretlerinde ve ulaşım araçlarında ekstra önlem alınması gerektiğini vurguluyor.

Kafeler, restoranlar, müzeler ve sokaklar Londra’da Christmas kutlamaları sebebiyle ışıl ışıl ve ocak ayı ortasına kadar da sürecek etkinlikler bulunuyor. Turistlerin ve ziyaretçilerin en çok akın ettiği zaman dilimi olan bu sürede İngiltere vizesi başvurularınız için uzmanlarımızla iletişime geçebilir, bizlere sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa 708 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler