image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvuru Merkezlerinin Çalışma Günlerinde Güncelleme

İngiltere vizesi başvuru merkezleri, geçtiğimiz haftalarda 3 günlük çalışma programını 5 güne çıkararak, pasaport teslim ve başvuru kabul günlerinde değişikliğe gitmişti.

İngiltere vizesi başvuru merkezleri, geçtiğimiz haftalarda 3 günlük çalışma programını 5 güne çıkararak, pasaport teslim ve başvuru kabul günlerinde değişikliğe gitmişti.

Önceki güncellemede İstanbul ve Ankara’da yer alan başvuru merkezlerinde perşembe günleri başvuru kabul edilmiyordu. Bugün alınan bilgiye göre, Ankara’da bulunan başvuru merkezinde bu hafta perşembe günü ve İstanbul’da bulunan başvuru merkezinde de önümüzdeki hafta perşembe  günü yeni başvurular da kabul edilecektir.

Böylelikle İstanbul ve Ankara’da yer alan İngiltere vizesi başvuru merkezleri pazartesi, salı, perşembe ve cuma günleri başvuru kabulü ile pasaport teslim edecek, Çarşamba günleri ise sadece pasaport teslimi yapacaktır. Randevu alacaklar için çalışma saatleri 08.00-15.00, pasaport teslim saatleri ise 10.00-15.00 olacaktır.

Hem İngiltere, hem de Türkiye’de aşılamanın hızlanması ve etkinliği hayatı normalleştirmeye devam etmektedir. Başvuru merkezlerinin yoğunluğu sebebiyle sonuçların yavaş gelmesinin de bu değişikliklerle her geçen gün hızlanacağını umuyoruz.

İngiltere vizesi, vize reddine itiraz, çalışma vizeleri, öğrenci vizeleri, evlilik ve aile birleşimi vizesi başvurularınız için CSS Legal uzmanları ile ofislerimizi arayarak ya da ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir, bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu sayfa 755 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler