image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Kovid-19 Kısıtlamalarını Tamamen Kaldırdı!

İngiltere, 3 haftada bir yaptığı seyahat güncellemelerine bir yenisini daha ekleyerek güzel haberi duyurdu.

Yeni yapılan açıklamaya göre 18 Mart 04:00 itibariyle İngiltere’ye giriş yapacak kişiler, aşılı olsun ya da olmasın artık test yaptırmayacak. Herkes için istisnasız geçerli olan Yolcu Bilgi Formu doldurma işlemi de kaldırılan uygulamalardan bir diğeri. Aşısız kişilerin seyahatlerinden 48 saat önce yaptırmak zorunda oldukları PCR test ve 2. Gün testi sipariş etme zorunlulukları da bundan böyle uygulanmayacak.

Bu yeni karar ile, artık İngiltere seyahatleri tam anlamıyla salgın öncesindeki normal düzene dönecek ve yolcular herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmayacak.

Geçtiğimiz haftalarda maske zorunluluğunu da kaldıran İngiltere’nin, seyahat edecekler için rahat koşullar sunmasıyla da yeniden en çok seyahat edilecek ülke olması bekleniyor.

Tüm bu olumlu gelişmeler doğrultusunda İngiltere Konsolosluğu ve başvuru merkezlerinin olası yoğunluğunun göz önünde bulundurulması gerektiğinin altını çizmekte de fayda bulunmaktadır. İngiltere vizesi işlemlerini CSS Legal uzmanlarıyla yapacak müşterilerimizin, seyahat tarihlerini belirledikten sonra, bizlerle iletişime geçerek dosya takiplerini bir an önce başlatmaları seyahat tarihlerini aksatmamak için önem arz etmektedir.

Başvuru işlemlerinizle ilgili olarak bizlere ofislerimizden hafta içi ulaşabilir, uzmanlarımızla yüz yüze görüşebilir veya sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bu sayfa 747 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler