image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Duyurdu: İngiltere Vizesi Başvuruları Başlıyor!

Covid-19 sebebiyle İngiltere Konsolosluğu yaklaşık 3 aydır başvuru almayı durdurmuş ve ne zaman yeniden başvuru alınacağına dair bir açıklama yapmamıştı.

İngiltere Konsolosluğu yapılan yeni açıklamaya göre 23 Haziran 2020 itibariyle açılıyor ve başvuru alımına başlıyor. Başvuru sahipleri bu duruma göre, randevularını alarak biyometrik bilgileri vermek üzere başvuru merkezlerine gidebilecek ve işlemlerini tamamlayabilecek.

Hali hazırda başvurusu olup da, işlemleri tamamlanamayan müşterilerimizin ise güncellenmesi şart olan evraklarını en hızlı şekilde toparlayarak CSS Legal uzmanlarına teslim etmeleri faydalı olacaktır.

Pandemi sürecinin henüz bitmemesi ve hastalığın yayılma hızının artma riskine karşı önlem olarak CSS Legal ekibi de aşamalı olarak (tüm ofisler açılmak üzere) İstanbul, Londra ve Ankara ofislerinde hizmetlerine başlıyor olacak. Yeni normalleşme sürecinin kurallarına uygun olarak çalışmaya başlanacak bu dönemde, CSS Legal ofislerinin tamamının hijyen kurallarına uygun bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğinin altını çizmek gereklidir.

CSS Legal ofisleri ile iletişime geçecek kişiler, başvuru merkezinden ekibimiz tarafından alınacak randevu ile başvurularını yapabilecekler.

İngiltere Turist Vizesi, İngiltere Çalışma Vizesi, İngiltere İş vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere Evlilik-Yerleşim Vizesi, İngiltere Avrupa Birliği Eş Başvurusu, İngiltere Aile Birleşimi Başvurusu yapmak isteyen kişiler CSS Legal İngiltere Vizesi uzmanlarıyla iletişime geçerek vize alma ihtimallerini de yükselteceklerdir.

CSS Legal ekibi olarak çalışmalarımıza İngiltere Konsolosluğu ile paralel bir şekilde devam edeceğimizi bildirir, güncel bilgilendirmeler için bizleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmenizi tavsiye ederiz.

Bu sayfa 1856 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler