image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İNGİLTERE KONSOLOSLUĞU 12 NİSAN'A KADAR YENİ BAŞVURU ALMAYACAK!

Türkiye’de de tüm dünyada olduğu gibi son haftalarda yayılmaya başlayan ve sosyal yaşantının oldukça kısıtlanmasına sebep olan yeni salgın Covid-19 (corona) İngiltere Konsolosluğu’nun da yeni kararlar almasına yol açmaktadır.

Tarafımıza bildirilen resmi karara göre, İngiltere Konsolosluğu 12 Nisan 2020 tarihine kadar yeni vize başvurusu kabul etmeyecektir. İngiltere Konsolosluğu adına başvuruları kabul eden TLS Contact şirketi, İstanbul ve Ankara ofislerinden ellerinde bulunan ve hali hazırda başvurusunu yapmış kişilerin pasaport teslimlerini yapacaklarını bildirmiştir.

Bizler de CSS Legal olarak İngiltere Konsolosluğu ile eş zamanlı olarak belirlediğimiz çalışma günlerimizde müşterilerimize ve İngiltere vizesi için profesyonel destek almak isteyen kişilere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

CSS & Co Legal Services İngiltere vizesi başvurularına ilişkin 12 Nisan tarihinden sonra nasıl bir yol izleneceğine dair yapılacak resmi kararları sizlere web sitesi üzerinden ve sosyal medya kanalları vasıtasıyla aktarmaya devam edecektir. Bu tarihe kadar Salı ve Perşembe günleri 08.00-17.00 saatleri arasında bizlere İstanbul ve Ankara ofislerimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfa 1349 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler