image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere 1 Aylık Karantinaya Giriyor

İngiltere Hükümeti, 5 Kasım 2020 ile 2 Aralık 2020 tarihleri arasında ülke genelinde sokağa çıkma yasağı uygulayacağını açıkladı.

İngiltere Başbakanı Boris Jhonson yaptığı açıklamada vaka sayılarının düşünülenden daha hızlı şekilde artması sebebiyle bu uygulamanın vaka sayılarında azalmaya etkisi olacağını düşündüklerini belirtti.

Alınan bu karantina kararı ile Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi ve Ankara Anlaşması vizesi başvuruları herhangi bir aksamaya uğramayacaktır. Müşterilerimizin paniğe kapılmadan evraklarını titizlikle hazırlamaları ve uzmanlarımıza ivedilikle iletmeleri gerekmektedir.

İngiltere’den yapılacak başvurularda ise karantina sürecine denk gelen ve daha önceden alınmış randevuların iptal olduğu yönünde henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır. Bu durumda İngiltere’deki başvuru merkezleri de açık olmaya ve başvuruları kabul etmeye devam edeceklerdir.

İngiltere’den yapılacak İngiltere Ankara Anlaşması vizesi başvuruları için randevu merkezinin kapanması ya da farklı durumlara yönelik yapılacak resmÎ açıklamaları yakından takip ettiğimizi bildirir, resmi açıklamalar dışında hiçbir bilgiye itibar edilmemesi gerektiğinin de altını çizeriz.

CSS Legal Londra ofisimiz ise hizmetlerine ara vermeden devam edecek ve dosyaların hazırlanması noktasında olası bir aksamaya imkân verilmeyecektir.

Güncel bilgiler için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, ofislerimize gelerek veya arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfa 954 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler