image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

CSS Legal 16 Yaşında!

Çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini esas tutarak profesyonel yolculuğunu sürdüren CSS Legal, başarılarla dolu 16 seneyi geride bıraktı.

Kurulduğu günden günümüze kadar binlerce kişinin İngiltere vizesi almasını sağlamış, İngiltere’de eğitim için öğrenci vizesi başvurularını gerçekleştirmiş, evlilik ve yerleşim vizesi başvurusu yaparak müşterilerinin İngiltere’de oturum almalarına yardımcı olmuş ve İngiltere’de iş kurma ve çalışma noktasında doğru yönlendirmeleriyle müşterilerine kılavuz olan şirketimiz, pandemi sürecinde de ayni motıvasyon ile çalışmalarını yürüttü.

Kovid-19 kapsamında önümüze çıkan tüm kısıtlamalar ve zorlu koşullara rağmen, müşterilerimizi uzmanlarımızın bilgi birikimi ve tecrübeleriyle daima bilgilendirmeye çalışarak, süreci en iyi şekilde yönetmek için elimizden geleni yaptık.

Bu dönemde bize her şartta güvenen ve başvuru dosyalarını emanet eden danışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Önümüzdeki yıllarda da başarılarımıza kaldığımız yerden devam etmeyi umut ediyor, bunun için her geçen gün ekibimizi büyütüyor ve geliştiriyoruz.

CSS Legal ailesi olarak bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyor, özverili çalışmalarından dolayı çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz.

Bu sayfa 688 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler