image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

CSS Legal 15. Senesini Kutluyor!

2006 yılında İngiltere ile Türkiye arasında köprü olabilme hedefi ile yola çıkan CSS & Co Legal Services, 2021 yılı itibariyle 15 yılı doldurarak 15. kuruluş yıldönümünü kutladı.

Kuruluşu itibariyle binlerce müşterisine hizmet veren CSS Legal, İngiltere ziyaretçi vizesi, öğrenci vizesi, aile birleşimi vizesi ile yerleşim vizesi, Ankara Anlaşması vizesi, çalışma vizeleri, girişimci ve yatırımcı vizesi alanında başarılarını arttırmaya devam etmektedir.

Alanında öncü olan şirketimiz, sadece vize başvuruları ile sınırlı kalmayıp, özellikle Türk vatandaşlarının İngiltere'de kendi işlerini kurma ve yeni bir yaşama adım atma noktasında da hizmetlerini sürdürmektedir.

Özellikle İngiltere’de dil eğitimi noktasında eğitim danışmanlığı, şirketlere İngiltere’de şube veya alt şirket kurma noktasında iş danışmanlığı ve yeminli tercüme hizmetlerini de bünyesinde barındıran ve yıllar içerisinde müşterilerine güven vererek büyüyen şirketimiz, pandemi sürecinde de tüm kurallara uygun bir şekilde müşterilerini mağdur etmeden çalışmalarını yürütmüştür.

Şirketimiz, sağlık dolu ve başarı odaklı bir gelecek ümidiyle çalışmalarına devam edecek olup, geçen yıllar içerisinde biriken bilgi ve tecrübeyi müşterilerine hizmet olarak hız kesmeden sunacak ve her zaman daha başarılı olmayı hedefleyecektir.

Bugüne kadar bizi tercih eden bütün müşterilerimize teşekkür eder, bu başarının gerçekleşmesindeki asıl katalizör olan bütün personelimizi ümitlerin dünya genelinde tükenmiş gibi hissedildiği dönemde bile heyecan ve inançlarını kaybetmeden "Durmak yok, yola devam " şiarının gereğini yapma noktasında gösterdikleri özveri ve hassasiyetten dolayı kutlarız.

Bu sayfa 927 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler