image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Corona Virüs Etkisi: Başvuru Sahiplerinin Dikkatine!

Dünya, yeni bir virüs salgını “Corona virüs” (Covid-19) ile tanışırken, ülkeler arası tüm sosyal yaşantıyı etkileyecek kararlar da alınmaya devam ediyor. 

Çin’de başlayarak birçok insanın can kaybına uğramasına sebep olan yeni tip salgın virüs; Avrupa ülkelerini hızla sararak Türkiye’ye de geçtiğimiz günlerde gelmiş bulunmaktadır. Tüm dünyayı her alanda etkisi altına alan corona virüs, ülkeler arası uçuşların yasaklanması durumunu da ortaya çıkarmış bulunmaktadır. Dün gece İngiltere ve Türkiye arası tüm uçuşların bu sabah 08.00 itibariyle 1 ay süreyle iptal edildiği yetkili kişilerce duyurulmuştur. Bu karar, olası hastalık durumlarında hastanelerde yaşanacak yığılmalara karşı alınan GEÇİCİ bir önlemdir.

Önemle altını çizmek gerekir ki, bu karar geçici olmasaydı vize başvuruları da tamamen durdurulur ve işlemler yürütülmezdi. Fakat böyle bir durum bugün söz konusu değildir. İngiltere Konsolosluğu hala vize başvuru randevularını rutin sistemle almaya devam etmektedir.

Başvuru aşamasında olan CSS Legal müşterilerinin, dosyalarındaki eksikleri ivedilikle tamamlamalarını (banka, resmi kurum evrakları vb.) tavsiye etmekteyiz. Başvurusunu yapmış müşterilerimizin sonuçları, ekibimiz tarafından her zaman olduğu gibi her an kontrol edilmektedir. Başvuru yapmak üzere evrak toplama süreci ve dosya hazırlığı uzman ekibimiz kontrolünde olan müşterilerimizin de çalışmaları rutin seyrinde devam etmektedir.

Başvuru sürecinizle ilgili sorularınız ve aklınıza takılan tüm detaylarla ilgili mesai saatleri içerisinde uzmanlarımızla iletişime geçebilir, bizlere sosyal medya kanallarımızdan da ulaşabilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik düzenlemeleri uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3273 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler