image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

BREXIT YİNE UZADI! ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ DEVAM…!

Avrupa Birliği (AB) Başkanı Donald Tusk, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile 27 AB ülkesinin İngiltere’nin Brexit’i erteleme talebini kabul ettiğini bildirdi. Bu açıklamada yer alan “esnek” ifadesi ise, İngiltere AB ile uzlaştığı ayrılık anlaşmasını 31 Ocak’tan önce onaylarsa AB’den daha önce ayrılabileceği anlamını taşıyor.

İngiltere’de yaşanan siyasi karmaşa göz önünde tutulduğunda Aralık ayında genel seçime gidilmesi söz konusu. Bu da çeşitli analizlere göre anlaşmanın Ocak ayından önce onaylanmayacağı ihtimalini arttırmaktadır.

Binlerce Türk vatandaşının İngiltere’de iş kurmasına imkan sağlayan Ankara Anlaşması vizesi başvuruları ise bu noktada 31 Ocak 2020’ye kadar yapılacak. Fakat daha erken AB’den ayrılma gerçekleşmesi durumunda, başvurular duracak ve Ankara Anlaşması vizesi iptal edilecek. Başvuru yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin hak kaybına uğramamaları ve birçok avantaja sahip olabilecekleri İngiltere Ankara Anlaşması vizesi başvurusu yapabilmeleri adına ellerini çabuk tutmaları faydalı olacaktır.

Gelişmelerden haberdar olmak ve İngiltere Ankara Anlaşması vizesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek için bizi takip edin. 

İngiltere vizesi başvurularından olumlu sonuç almanın oldukça zor olduğu herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları ise en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda titizlikle hazırlanmış bir başvuru dosyasıyla başvuru yapabilmek ve dolayısıyla olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Olumlu sonuç alma ihtimalini yükseltmek üzere profesyonel destek alarak bir başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri firmamızdan danışmanlık alarak karmaşık vize başvuru sürecini kolaylaştırabilirler.

İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik mevzuatı ve uygulamaları uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3553 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler