image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

AB Vatandaşlarının Nişanlıları için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi

İngiltere’de yaşayan Avrupa Birliği vatandaşlarının İngiltere ya da Avrupa Birliği vatandaşı olmayan nişanlılarını İngiltere’ye getirebilecekleri bir AB Vatandaşlarının Nişanlıları için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi kategorisi bulunmamaktadır.

Birleşik Krallık’ta yaşayan Avrupa Birliği vatandaşlarının İngiltere veya Avrupa Birliği vatandaşı olmayan nişanlılarını İngiltere’ye yerleşim amacıyla getirebilecekleri bir AB Vatandaşlarının Nişanlıları için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu bulunmamaktadır. AB vatandaşlarının eşleri ve 2 yıl beraber yaşadıkları partnerleri İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvurusu yapabilirken, nişanlılar yapamamaktadır. Bu nedenle AB vatandaşları nişanlılarını İngiltere’ye yerleşim amacıyla getirmek istemeleri durumunda evlenerek AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapabilirler. Evlilik planı olmayan kişiler ise 2 yıl birlikte yaşadıkları partnerleriyle AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapabilirler. Bunlardan hangisinin kendi durumuna uygun olduğunu saptamada problem yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı gibi yerleşim kapsamlı başvurular da tüm başvurularda olduğu üzere oldukça karmaşıktır. Bu nedenle yerleşim vizesine başvuran kişilerin prosedürlere uygun bir başvuru yapması bu karmaşık vize başvurusunda oldukça önem arz etmektedir. Başvuru sahipleri, ikna edici, olumlu sonuç alma ihtimalinin yüksek olduğu ve titizlikle hazırlanmış bir başvuru yapmak üzere CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2319 defa görüntülendi