image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Online Başvuru Desteği Servisi (Digital Assist Service)

Online Başvuru Desteği Servisi (Digital Assist Service), İngiltere Vize Başvuru Merkezindeki bir görevlinin başvuru sahibinin başvuru formunu tamamlamasına yardımcı olduğu ve yalnızca İstanbul’daki başvuru merkezinden alınabilen bir başvuru hizmetidir.

digital assist service

Başvuru dosyası için gerekli belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiliz Konsolosluğunda değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasıyla gerçekleştirilebilen İngiltere vizesi başvurusu yapılırken yararlanılabilen başvuru hizmetlerinden biri de Online Başvuru Desteği Servisi (Digital Assist Service)’dir. Bu servis, bir başvuru merkezi görevlisinin başvuru sahibinin başvuru formunu tamamlamasına yardımcı olduğu bir başvuru hizmetidir. Bu hizmet, Türkiye’de yalnızca İstanbul’daki başvuru merkezinden alınabilmektedir.

Bu servisi alarak başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri bilmelidir ki; Online Başvuru Desteği Servisi başvuru sahibinin başka bir konuda danışmanlık ve bilgi almasını sağlamaz. Yani bu hizmet başvuru formunun doldurulması esnasında yalnızca başvuru sahiplerinin o dakika ellerinde olan dökümanların yeterli veya yetersiz olup olmadığının bir önemi olmaksızın bilgilerinin forma geçirilmesinden ibarettir. Dolayısıyla başvurunun başarılı olabilmesi icin gerekli kriterleri sağlayıp sağlamadığına dair bir inceleme veya yönlendirme yapılmamakta ve yapılmasına fırsat dahi kalmamaktadır. Ayrıca bu servisi sağlayan İngiltere Vize Başvuru Merkezi görevlisinin danışmanlık, bilgilendirme, yönlendirme yapabilecek ve vize sonucunun olumlu olmasını etkileyebilecek veya başarı şansını yukarı çekmeye yardım edebilecek donanıma sahip bir kişi olma zorunluluğunun yoktur ve sadece prosedürün yerine getirilebilmesi için form doldurma işleminde herhangi bir eksiklik varsa bunun tamamlanması amacıyla bir destek sağlamaktadır. Dolayısıyla başvuru sahibinin eksik belgelerinin tamamlanması, tercüme edilmesi gerken tüm belgelerin tercümesinin yapılması, yatırılması gereken ücretlerin ödemesinin yapılması, başvuru formunun eksiksiz doldurulması gibi başvuru sürecindeki her aşamada profesyonel destek ve danışmanlık alabilmek için CSS & Co Legal Services İstanbul ofisi ile iletişime geçmesi faydalı olacaktır.

Başvurusunu CSS Legal danışmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan ve kişinin şahsi durumu ile İngiltere’ye gidiş amacına uygun olarak başvuru dosyası için hazırlanması gereken belge listesindeki belgelerin eksiksiz toplanıp, bunların tercümelerinin yapılıp, bütün formların doldurulup, gerekli vize başvuru ücretlerinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra biyometrik bilgiler (parmak izleri, fotoğraf) ve başvuru dosyasının teslim edilebilmesi için uzmanlarımız tarafından randevu alınması aşamalarının hepsinde İngiltere vize ve göçmenlik kuralları çerçevesinde profesyonel destek sağlanmaktadır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru süreciyle ilgili her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2369 defa görüntülendi