image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İkili Paket Servisi- Online Başvuru Desteği Servisi ve Randevusuz Giriş Servisi (Silver Package Service-Digital Assist Service and Walk-in Service)

İkili Paket Servisi (Silver Package Service), İngiltere vizesi başvurusunda Online Başvuru Desteği Servisi ve Randevusuz Giriş Servisi’nin birlikte ve daha uyguna alınabilmesini sağlayan bir başvuru servisidir.

silver package

İngiltere vizesi başvurusunda hem Online Başvuru Desteği Servisi hem de Randevusuz Giriş Servisi’nden birlikte yararlanmak isteyen başvuru sahipleri İkili Paket Servisi (Silver Package Service) alarak başvurularını yapabilirler.  Randevusuz Giriş Servisi (Walk-in Service), İngiltere vizesi başvurusu için alınan randevu tarihinden daha önce ya da daha sonraki bir tarihte başvuru yapılabilmesini sağlayan başvuru hizmetidir. Online Başvuru Desteği Servisi (Digital Assist Service) ise İngiltere Vize Başvuru Merkezindeki bir görevlinin başvuru sahibinin başvuru formunu tamamlamasına yardımcı olduğu ve yalnızca İstanbul’daki başvuru merkezinden alınabilen bir başvuru hizmetidir. Ancak Online Başvuru Desteği Servisi başvuru sahibinin başka bir konuda danışmanlık ve bilgi almasını sağlamamakta yalnızca başvuru sahiplerinin başvuru esnasında ellerinde olan belgelerin yeterli veya yetersiz olup olmadığına bakılmaksızın bilgilerinin başvuru formuna geçirilmesinden ibarettir. Ayrıca bu servisi sağlayan görevlinin danışmanlık, bilgilendirme, yönlendirme yapabilecek ve vize sonucunun olumlu olmasını etkileyebilecek veya sonucun olumlu olma ihtimalini yukarı çekmeye yardım edebilecek bilgiye sahip bir kişi olma zorunluluğu yoktur ve sadece prosedürün yerine getirilebilmesi için form doldurulması esnasında herhangi bir eksiklik varsa bunun tamamlanması amacıyla bir destek sağlamaktadır. Dolayısıyla başvurunun başarılı olabilmesi icin gerekli kriterleri sağlayıp sağlamadığına dair bir inceleme veya yönlendirme yapılmasını isteyen başvuru sahipleri profesyonel destek ve danışmanlık hizmeti alabilmek için CSS Legal’in İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İkili Paket Servisi (Silver Package Service), bu iki servisin birlikte ve daha uygun fiyata alınmasını sağlamaktadır. Bu ikili paket servisi yalnızca İstanbul’daki İngiltere Vize Başvuru Merkezi’nden alınabilmektedir. Ancak bu hizmet başvuru sahibinin başvurusunun olumlu sonuçlanacağını garantilememekte ve başvuru olumsuz sonuçlandığı takdirde hizmet ücreti başvuru sahibine iade edilmemektedir. O nedenle başvuru sahipleri firmamız uzmanları ile başvurularını gerçekleştirerek başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi ihtimalini arttırabilmek adına profesyonel destek alabilirler.

İngiltere’ye gitmek üzere vize başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin herhangi bir hızlandırılmış/acil başvuru hizmeti alması gerekiyorsa CSS Legal uzmanları belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması gibi vize başvuru işlemlerinin yanı sıra bu servislerin alınması hususunda da profesyonel destek sağlamaktadır.

CSS & Co Legal Services, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru işlemleriye ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanlarıyla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2051 defa görüntülendi