image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

VIP İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service)

VIP İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service), İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu almadan başvuru yapılabilmesini sağlamaktadır.

premium lounge service

Türkiye’den İngiltere’ye herhangi bir amaçla gitmek üzere yapılacak olan İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınarak yapılabilmektedir. Alınan bu randevuya saatinde ve gününde katılarak başvuru gerçekleştirilir. Ancak Premium Lounge Service hizmetinden ek bir ücret ödenerek yaralanan başvuru sahiplerinin randevu almasına gerek bulunmamaktadır.

VIP İngiltere Vizesi Başvuru Servisi, İstanbul, Ankara ve İzmir başvuru merkezlerinden alınabilmesine karşın Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya başvuru merkezlerinden alınamamaktadır. Dolayısıyla bu servisten yararlanmak isteyen başvuru sahipleri İstanbul, Ankara veya İzmir’de bulunan vize başvuru merkezlerinden birini tercih etmelidir.

Premium Lounge Service, randevu alınmaksızın vize başvurusu yapılmasını sağlamasının yanında başka hizmetleri de içermektedir. Bu servisi alan başvuru sahiplerine İngiltere Vize Başvuru Merkezinde yer alan bir görevli başvuru sürecinde yardımcı olmaktadır. Bunun yanında bu servisi alan kişiler bilgisayarı kullanabilmek, fotokopi çektirebilmek, içecek alabilmek gibi hizmetlerden de ücretsiz olarak yararlanılabilmektedir. 

Bu servis, başvuru merkezinde 08.30 ile 16.00 saatleri arasında kullanılabilmektedir. Vize başvurusunu CSS & Co Legal Services danışmanlarıyla yapan başvuru sahiplerine uzman danışmanlarınız bu servis ile vize randevusu alabilmeleri için de yardımcı olacaklardır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4576 defa görüntülendi