image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Türkiye’den İngiliz Pasaportunun Yenilenmesi (Passport Renewal)

Türkiye’de İngiliz pasaportunun herhangi bir kayıp, hasar, çalınma, sürenin dolması vb. bir duruma uğraması sonrasında pasaport yenileme (passport renewal) başvurusu yapılabilmektedir.

passport renewal

Pasaportun kaybolması, zarar görmesi, çalınması, süresinin dolması vb. hallerde pasaport yenileme (passport renewal) başvurusu İngiltere’den yapılabileceği gibi Türkiye’den de yapılabilmektedir. Bu başvuru istenildiği zaman yapılabilmektedir. Yani belirli bir süre içinde hemen yenileme başvurusu yapılması gibi bir durum söz konusu değildir.

Pasaport yenileme işlemi, pasaport başvuru servisi aracılığıyla yapılmaktadır. Türkiye’den başvuru yapılan tarihten itibaren 4 ile 6 hafta içerisinde sonuç alınacaktır. Bazı durumlarda yenileme başvurusu bu süreden daha fazla da sürebilmektedir.

Türkiye’den yapılacak İngiliz pasaportunun yenilemesi başvurusu için firmamızla işlemlerinizin başlatılmasını müteakiben sizelere sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanması sonrasında ilgili form, tercüme, dosya vs. işlemlerinin tamamlanması sonrasında başvuru İngiltere Konsolosluğu’na yapılmaktadır. Yenileme başvurusu için de CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek detaylı bilgi alınabilmektedir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiliz vatandaşlığı ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 9466 defa görüntülendi