image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Alışveriş

Çalışmak, eğitim görmek, kısa süreli ziyaret etmek gibi amaçlarla İngiltere’ye gitmek üzere İngiltere vizesi türlerinden kendi gidiş amacı ve şartlarına en uygun vize türüne başvuru yapıp olumlu sonuç alan başvuru sahipleri oradaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla alışveriş yapacaklarsa pek çok seçenekleri olacaktır.

ingiltere'de alışveriş

İngiltere’de büyük şehirlerde alışveriş yapılabilecek çok fazla yer vardır. Özellikle Londra’da her bütçeye uygun alışveriş yapılabilecek pek çok alışveriş merkezi, mağaza ve butik dükkân bulunur. Oxford Street, Regents Street, Slone Street, Kings Road, Camden Town ve Portobello Street, Carnaby Street Londra’da dünyaca ünlü mağazaların, butik mağazaların ve ikinci el mağazaların bulunduğu sokaklardır. Bunun yanında yiyecek alınabilecek pek çok dünyaca ünlü marketin yanı sıra yerel marketler de İngiltere’de yaygın olarak bulunmaktadır. İngiltere'de yiyecek alınabilecek en hesaplı yerler Tesco, Sainsbury, Asda ve Waitrose gibi büyük süpermarketler zincirleridir.

Mağazalar, genellikle sabah 09.00 ve akşam 17.30 – 18.00 arasında açıktır. O nedenle alışveriş yapmak için akşam 6’dan sonraya kalmamak zor durumda kalmamak adına yararlı olacaktır. İngiltere vizesi türlerinden biri ile orada kısa ya da uzun sürelerle bulunacak olan kişiler bunu bilmeli ve orada bulundukları süreçte bu hususa dikkat etmelidirler.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılabilen vize başvuruları, karmaşık yapıda olup başvuruyu bir İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı ile gerçekleştirmek pek çok açıdan yararlı olacaktır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek her biri alanında uzman danışmanlarımızla başvurunuzu yapabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Başvuru ve Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1884 defa görüntülendi