image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Tarihi ve Turistik Mekânlar

İngiltere’de Londra ve Londra dışındaki şehirlerde İngiltere vizesi ile ülkeye gelen kişilerin gezip görebileceği pek çok tarihi ve turistik mekân bulunmaktadır.

tarihi ve turistik mekanlar

Londra ve diğer şehirlerde İngiltere vizesi ile ziyaret, eğitim, çalışmak, yerleşmek gibi amaçlardan biri ile gelen kişilerin İngiltere’de bulunacakları süre boyunca gezip görebilecekleri birçok tarihi ve turistik yer bulunmaktadır. Bu yerlerden bazıları şunlardır; 

Londra’daki tarihi ve turistik mekanlar; Parlamento, Big Ben, Westminster Sarayı, Buckingham Palace, Tower Bridge, Londra           Bridge, London Eye, Greenwich gözlemevi, Trafalgar meydanı, British Museum, Madam Tussaud Museum, National Gallery, Piccadilly Circus, Oxford caddesi, Regent caddesi, Covent Garden Market, Hyde Park, Globe Tiyatrosu, British Library vb.

Londra dışındaki tarihi ve turistik mekânlar; Stonehenge, The City of Bath (Bath şehri), Yorkshire, Windsor Kalesi, Lake District National Park (Göl Bölgesi Ulusal Parkı), Canterbury Katedrali, Warwick kalesi, Edinburg Kalesi, Bibury, Cotswolds, Chipping Norton, Tetbury, Castle Combe gibi antik köy ve kasabalar, Stradford-upon-Avon vb.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2625 defa görüntülendi