image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Şehirler

İngiltere’de ve diğer Birleşik Krallık (İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda) ülkelerinde İngiltere vizesi türlerinden biri ile giden kişilerin ziyaret edebileceği birçok güzel şehir bulunmaktadır.

şehirler

İngiltere vizesi türlerinden biri ile gidildikten sonra İngiltere’de ve diğer Birleşik Krallık (İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda) ülkelerinde ziyaret edilebilecek pek çok güzel şehir bulunmaktadır. İngiltere’nin yanında bu ülkelerdeki şehirler de İngiltere vizesi alındığı takdirde ziyaret edilebilecektir. Yani başka bir vize alınmasına gerek olmayacaktır. 

İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’daki şehirler şunlardır;

  • İngiltere’deki şehirler; Londra, Cambridge, Oxford, Manchester, Bristol, Liverpool, York, Bath, Bournemouth, Nottingham, Brighton, Birmingham, Sheffield, Chester, Leeds, Portshmouth, Leicester, Salisbury, Conventry, Cantenbury, Derby, Plymouth gibi şehirlerdir.
  • İskoçyada’ki şehirler; Edinburg, Glasgow, Aberdeen, Dundee, Inverness, Perth ve Stirling’dir.
  • Galler’deki şehirler; Cardiff, Swansea, Bangor, Newport, St.Asaph, St.Davids şehirleridir.
  • Kuzey İrlanda’daki şehirler; Belfast, Derry, Lisburn, Newry, Armaqh’dır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana pek çok başvuru sahibinin olumlu sonuç almasında profesyonel destek sağlamış olan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4530 defa görüntülendi