image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Eğlence Hayatı

İngiltere vizesi türlerinden biri ile İngiltere’ye giden kişiler orada bulundukları süre boyunca kendi zevklerine göre sanatsal aktivileler, sportif aktiviteler, partiler, festivaller gibi pek çok eğlenceli etkinliğe katılabilirler.

ingiltere'de eğlence hayatı

İngiltere’de pek çok zevke ve eğlence anlayışına uygun mekânlar ve aktiviteler bulunmaktadır. Sanatseverler için pek çok sanat galerisi, müze, konser, tiyatro, opera, bale, film festivali, müzik festivali vb. bulunmaktadır. Ayrıca edebiyatseverler için İngiltere pek çok kütüphanesi bulunması nedeniyle ilgi çekici olabilecektir.

İngiltere’nin sahip olduğu çok sayıdaki park ise İngiltere vizesi ile İngiltere’de bulunan sporsever ve doğaseverler için oldukça uygun mekânlardır. Bu parklarda bisiklete binen, yürüyen, koşan pek çok yerli ve yabancı insana rastlamak mümkündür.

Gece eğlenmeyi sevenler için ise İngiltere’de pek çok gece klübü ve pub bulunmaktadır. Gece klüpleri genellikle büyük şehirlerde bulunmakla birlikte küçük şehirlerde mutlaka publar bulunur.  

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana faaliyet gösteren ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1681 defa görüntülendi