image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Dil Okulu Eğitimi

İngiltere’de dil okulu eğitimi almak, gerek İngiltere’nin Türkiye’ye yakın oluşu gerek İngilizce’nin ana vatanının Birleşik Krallık olması ve Birleşik Krallık ülkelerinin dünyanın en kaliteli dil okullarına sahip olması gibi nedenlerle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından da oldukça tercih edilmektedir.

İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi veya 1 yıldan uzun olması halinde Tier-4 Öğrenci Vizesi ile Birleşik Krallık’ın en büyük ülkesi olan İngiltere’de dil okulu eğitimi almak, Amerika, Kanada gibi ülkelerde dil eğitimi almaktan pek çok açıdan daha avantajlıdır. Herşeyden önce İngiltere’nin Türkiye’ye ABD ve Kanada’dan daha yakın olması İngiltere’nin daha çok tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Yakın olması masrafların da daha düşük olmasını sağlamaktadır. Bunun yanında İngiltere’nin İngilizcenin anavatanı olması da dil eğitimi almak üzere çokça tercih edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca İngiltere dünyanın en kaliteli dil okullarına sahiptir. İngiltere’de her şehirde hatta kasabalarda dahi British Council tarafından akredite edilmiş dil okulları bulunmaktadır.

Dil okullarında genel İngilizce, akademik İngilizce, mesleki İngilizce, IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlık kursları, özel dersler gibi pek çok program bulunmakta ve firmamızın çözüm ortaklarından biri olan Student Portal International eğitim danışmanları kişinin bütçesine göre almak istediği eğitim, hangi şehirde bu eğitimi alabileceği ve konaklama seçimi gibi husularda profesyonel destek sağlamaktadır.

dil okulları

Student Portal International’ın İngiltere’ye eğitim görmek üzere destek sağladığı öğrencilerin vize başvurularında ise CSS Legal danışmanları destek sağlamaktadır. Oldukça karmaşık olan başvuru sürecinde öğrenciler firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla başvurularını olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilecek şekilde gerçekleştirebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana danışmanlık yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek her biri alanında uzman olan danışmanalrımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2654 defa görüntülendi