image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tier-4 Çocuk Öğrenci Ebeveyn Vizesi

İngiltere Tier-4 çocuk öğrenci ebeveyn vizesi (parent of a child) başvuruları, İngiltere’de özel okullarda eğitim görecek olan 12 yaşından küçük çocukların ebeveynlerinden birinin çocuğun bakımı için İngiltere Konsolosluğu nezdinde başvuru yapabileceği İngiltere vizesi türlerindendir.

CSS Legal yorum ve analiz gerektiren bu başvuru türlerinde danışanlarına profesyonel hizmet sağlamakta ve yanlış bilgi veya eksik belge ile başvuru yapılarak vize reddi alınmasına engel olan profesyonel bir danışmanlık firmasıdır.

İngiltere’de çocukları için dil okulu araştıran ebeveynler Student Portal International Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı firmasından bu süreçle ilgili detaylı bilgi alabilir ve seçtiği bir okula çocuğunun kaydını profesyonel bir destekle gerçekleştirebilir.

İngiltere  Tier 4 Çocuk Öğrenci Ebeveyni Vizesi için uyulması gereken bazı şartlar mevcuttur. Öncelikle, çocuğun 12 yaşından küçük olması ve İngiltere’de bir özel okulda eğitim alıyor olması veya eğitim almak üzere olması gerekmektedir. Bu şartın yerine getirilmesinin ardından, ebeveynin Birleşik Krallık’ta kalacağı süre boyunca kendisinin ve herhangi bir bağımlısının geçimini sağlayabilecek maddi imkanlara sahip olması gerekmektedir. Ayrıca, vize başvurusu sahibi ebeveynin Birleşik Krallık dışında ikinci bir konuta sahip olması da karşılanması gereken şartlardan biridir. Son olarak, başvuru sahibi ebeveyn seyahati sonunda Birleşik Krallık’tan ayrılmayı planlamalı ve bu ayrılış sırasında oluşacak dönüş masraflarını karşılayabilecek maddi kaynağa sahip olmalıdır.

Bu şartların yerine getirilmesi bakımından, başvuru yapılacağı tarihte CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilmesi, başvuruda yapılacak olası yanlışlıkların önüne geçilmesini sağlayacaktır.

CSS Legal Danışmanlık firması, bu İngiltere vizesi türüyle ilgili tüm bilinmesi gerekenleri danışanlarına aktararak sürecin doğru bir şekilde ilerlemesini sağlayan bir firmadır. İngiltere, en zor vize alınan ülkelerin başında gelir ve CSS Legal, şikâyet edilen İngiltere’nin vize vermedeki bu zorlayıcı şartlarına karşı danışanlarına iyi bir yol gösterici olacaktır.

Bu vize türüyle ilgili bilinmesi gereken bir diğer detay ise ebeveyne verilen vize süresi çocuğun vize süresi kadardır ve çocuk İngiltere’den ayrıldığında ebeveyninin de ayrılması gerekir.

İngiltere tier-4 çocuk ebeveyn vizesi türüne yapılan başvurularda sağlanması gereken şartlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvurusunu danışmanlık alarak eksiksiz olarak gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması vizesi ve İngiltere vize reddine itiraz konularında uzman kişiler tarafından hazırlanan vize başvuru dosyası, başvuru sahibinin de işini kolaylaştıracak bir faktör olacaktır. Bu noktada CSS Müşavirlik firması 2006 yılından bu yana hizmet vermekte ve çalışmalarını profesyonel bir şekilde sürdürmektedir.

Bu sayfa 1813 defa görüntülendi