image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Sürekli Oturum İzni Başvuruları için İngilizce Dil Sınavları

İngiltere Sürekli Oturum İzni (Indefinite Leave to Remain) başvurusunda sağlanması gereken şartlardan biri İngilizce dil şartıdır ve bu şart çeşitli İngilizce dil sınavlarından biri ile sağlanabilir.

sürekli oturum için ingilizce sınavları

İngiltere Süresiz Oturum İzni (Indefinite Leave to Remain) başvurularında İngiltere’ye yerleşmek isteyen başvuru sahiplerinin sağlaması gereken şartların içinde İngilizce dil şartı da bulunmaktadır. Bu şartı sağlamak isteyen kişiler, başvurularında belirli bazı sınavların belgelerini sunmalıdır.

Birleşik Krallık’a sürekli olarak yerleşmeyi sağlayan Sürekli Oturum İzni başvurusu için İngilizce dil şartının sağlanması amacıyla girilebilecek olan dil sınavları; IELTS Life Skills, IELTS for UKVI (Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik Kurumu için IELTS) veya Trinity College London’ın sınavlarıdır. IELTS Life Skills sınavından B1, IELTS for UKVI (Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik Kurumu için IELTS) sınavının dinleme ve konuşma bölümlerinden 4.0 ya da Trinity College London’ın sınavlarından B1 seviyesinde sonuç almak Süresiz Oturum İzni (Indefinite Leave to Remain) için gerekli olan İngilizce dil şartının sağlanması için yeterli olacaktır.

Yukarıda bahsedilen sınavlara ek olarak başvuru sahiplerinin Süresiz Oturum İzni başvurularında Life in the UK (İngiltere’de Yaşam) sınavından da geçmeleri gerekmektedir.

İngiltere Sürekli Oturum İzni başvuruları için sağlanması gereken diğer şartlar hakkında detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services danışmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler. Ayrıca başvurularını danışmanlarımızla birlikte yaparak başvurunun gerçekleştirilmesi sağlanarak olumlu sonuç alma ihtimali maksimize edilebilecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 5398 defa görüntülendi