image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun!

19 Mayıs 1919 yılı Samsun’da başlayan Türk milletinin istiklal yolcuğundan bugüne değin durmaksızın çalışan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!

Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ulusal kurtuluş mücadelesini başlattığı 19 Mayıs 1919, tarihin dönüm noktalarından biridir. Atatürk’ün Bandırma Vapuru ile Samsun’a geldiği gün, Türk milletinin bağımsızlık umutlarının aydınlık geleceğe dönüşmesini sağlamıştır. Bu anlamlı günün gençlere armağan edilmesi, geçmişimizi unutmadan geleceğe sağlam adımlarla ilerlemek adına gençlerimize umut olmaktadır. “Türk; öğün, çalış, güven!” sözünü aklımıza, Türk halkının güvenini yanımıza alıp, bilgi ve deneyimlerimizi her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. CSS Legal ailesi olarak Gazi Mutafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, Türk milleti için canlarını feda eden isimsiz kahramanlarımız ve aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri ile ilgili güncel değişiklikleri, İngiltere vizesi başvurusu sahiplerine profesyonel hizmet sağlayan firmamız tarafından hazırlanan İngiltere’de Son Gelişmeler sayfasını takip ederek öğrenebilirsiniz. 

2006 yılından beri CSS & Co Legal Services, İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

Bu sayfa 767 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler