image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vatandaslik Testi Nasıl Geçilir?

İngiltere vatandaşlık testi, asıl adıyla İngiltere’de yaşam sınavına (Life in the UK) giren bireylerin bu sınavı başarıyla geçip İngiliz vatandaşlığı başvuru evrakları arasında bulundurması olumlu sonuç alma ihtimalini artırmaktadır. Bu sınavın içeriği, nasıl geçileceği ve vatandaşlık başvurusu hakkında detaylı bilgiyi CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İngiliz vatandaşlığı başvurusunda bulunacak olan bireyler vatandaşlık başvurusu için İngiliz İçişleri Bakanlığının belirlemiş olduğu koşulları sağlamalıdır. Bu koşullar bireyin İngiliz vatandaşıyla evli olup olmamasına göre değişmekle birlikte bu koşullara bağlı olarak değişmeyen şartlar da mevcuttur. Örneğin, iyi karakterli olmak, adli sicil kaydının temiz olması, belirli bir süre İngiltere’de yaşamış olmak, yeterli düzeyde İngilizce bilmek ve Life in the UK sınavından başarıyla geçmek. Bu örnekler çoğaltılabileceği gibi aralarında en önemlilerinden biri olan İngiltere’de yaşam sınavı (Life in the UK) vatandaşlık başvurusunun olumlu sonuçlanması için büyük önem arz etmektedir. İngiltere vatandaslik testini başarıyla geçmek isteyen bireyler bu sınavın içeriği ve neler sorulduğu hakkında bilgi sahibi olarak sınava hazırlanmalıdır. Başvuru şartları arasında bulunan İngiltere’de belirli bir süre yaşama koşulunu sağlayan bireyler aslında bu sınavı kolaylıkla geçebilirler ancak birçok başvuru sahibi İngiltere vatandaslik testini başarıyla geçebilmek için İngiltere’de bulunan çeşitli kurslara gitmektedirler. Life in the UK sınavını geçebilmek ve İngiltere vatandaşlık başvurusunda olumlu sonuç alabilmek için CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda tüm sorularınıza göçmenlik hukuku konusunda CSS & Co Legal danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, İngiliz vatandaşlığı başvurularınızı başlatabilirsiniz.

İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofislerinde İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri profesyonel danışmanlık veren CSS & Co Legal şirketine, İngiltere vatandaslik testi konusunda kafasında soru işaretleri bulunan bireyler İngiltere Vatandaşlık İletişim Hattı aracılığıyla ulaşarak, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, yine telefon aracılığıyla veya ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerini hemen başlatabilirler.

Bu sayfa 677 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular